Jak grać tight-aggressive Poker

Jeśli chcesz stać się Tight-agresywny gracz w pokera, to powinieneś być dzielna i grać agresywnie, jak to możliwe.

Po pierwsze trzeba być w stanie zapamiętać, ile ręce grałeś pre flop, aby można było rozpocząć zaostrzyć grać mniej rąk, a także zaostrzenie flop też. Należy dążyć, aby grać o 15% lub mniej z rąk, których używasz do pre flop i starają się złożyć około 50% na flopie. Aby upewnić się, że jesteś trzymanie się tej ścisłej reguły istnieje kilka witryn internetowych, gdzie rzeczywiście można śledzić swoje pokerowe ręce.

Należy zaostrzyć swoją grę poprzez obniżenie liczby rąk startowych, które zabawy. Wybierz około 25 i trzymać się tylko tych. Zapewni to, że trzymać się ścisłej 15% pre flop na rękach. Blackjack ręce są te, które wynoszą 20 lub 21 razem wziętych. Są to zwykle najlepsze ręce, aby wybrać, czy gra jest obecnie zbyt luźne. Fold, jeśli masz mniej niż 10.

Dla bardziej agresywnego podejścia, nigdy nie powinno się wezwać zakład. Jeśli będzie nadal odgrywać swoją rękę, to należy utrzymać agresywne podejście albo przez umieszczenie dobry zakład, albo podbić. Chociaż nie należy to zrobić, jeśli jesteś w złym położeniu, jest to dobry sposób, aby patrzeć pewnie i zwiększyć swoją technikę Bluff. Jeśli obawiasz się, że nie masz wystarczająco dobrą rękę podnieść zakład, który właśnie został podniesiony, nie należy panikować i zadzwonić, ale zamiast tego po prostu spasować.

Jeśli jesteś agresywny gracz, nie jest prawdopodobne, że będzie trzeba blefować, ale można, jeśli chcesz. Będzie to po prostu dodać do agresji swojej grze, ale należy upewnić się, że jesteś w dobrej pozycji do Bluff. Istnieje powszechne przekonanie, że gdy napięty agresywne bluffs Player, który rzadko się stało, jego przeciwnicy od razu myśleć, że on ma zwycięską ręką iz kolei krotnie ich kompetencji, co czyni je później przegrać konkurencję.

Najnowszych zwykle używają luźny sposób bierny w grze, która jest całkowitą odwrotnością mocno agresywne którym będą grać i postawić stale na przekór wszystkiemu. Ich umiejętności podstawowe, które jest zazwyczaj umieścić je pod koniec przegranej, ale są chwile, kiedy luźne gracze pasywne zadzieraj z obcisłe te agresywne stosując różne strategie, a później wygrać.

Niech pokera powie Ci więcej strategii, aby wygrać w money4poker.com i być bardziej biegli odtwarzacza.