Gra Bakugan z pułapką, Battle Gear i Mobile Napaść

Gdy sezon 2 serii Bakugan wyszło, że zostały wprowadzone do pułapki Bakugan, który służy jako wsparcie dla Core Bakugan w walce. Pułapki były niezwykle przychylnie przyjęty przez fanów Bakugan. Więc kiedy sezon 3 serii przyszedł arouns, twórcy wprowadził nową linię broni do dalszego pomóc w walkach. Bakugan Bitwa Gears wyszło na jaw, a fani kochali go też. Następnie twórcy jeszcze bardziej zaskoczony ich Assault Bakugan Mobile.

Te trzy stał podkreśla serii Bakugan, a oni nie tylko pokazano w akcji w serialu animowanego. Były one również wprowadzone do gry Bakugan, gdzie możemy z nich korzystać, aby pomóc nam w bitwach na arenie Bakugan.

W grze możemy korzystać tylko w sumie dwa podtrzymującej Bakugan. Więc może nie mamy dwie pułapki Bakugan Bitwa dwa koła zębate, dwa telefony napaści lub mieszanka jednego i drugiego w sumie do dwóch. Należy wziąć pod uwagę, że możemy korzystać z obu podpór na stojącego Bakugan w walce. Musimy tylko umieścić je w jednym na raz, aw odpowiednich zwrotów z naszego przeciwnika.

Podczas korzystania z pułapki Bakugan w bitwie, upewnij się, że jest tego samego atrybutu jako Bakugan grasz w bieżącej walce. Pułapka ujawni więcej symboli atrybutów, gdy jest on otwarty na karcie Gate. Wtedy będziesz w stanie zmienić atrybut swojej Bakugan do jednego z atrybutów widocznych na pułapkę.

Korzystając z Bakugan Battle Gear, istnieją dwa sposoby, aby umieścić go w grze. Można też umieścić go na odwrocie Bakugan lub można umieścić go na karcie Brama obok swojej Bakugan. Dodaj G-Power przekładni walce o swoim Bakugan G-Power. Następnie zapoznaj się z Battle Gear karta referencyjna na liście atrybutów i umiejętności dla rynsztunku bojowym. Jeżeli bieg bitwy pasuje do jednego z atrybutów, a następnie można grać zdolność wymienione na karcie.