Karty plastikowe lub kartki papieru

Jest to najczęściej zadawane pytanie w branży kart do gry, co jest lepsze referat oparty karty do gry lub z tworzyw sztucznych na podstawie karty gry? Weźmy pod uwagę fakty, aby odpowiedzieć na to pytanie.

karty do gry Paper były w istnieniu prawdopodobnie od pierwszego grająca karta została wynaleziona. To zawsze było materiałem z wyboru do wymaganych właściwości tych rzeczy, która jest elastyczność, dla łatwego przenoszenia i tasowanie, może być noszony w kieszeni lub torebce.

kartki papieru zazwyczaj składają się z 1 do 3 warstw materiału karty magazynie następnie powleka się lakierem. Warstwa ta służy jako ochrona nie tylko dla karty, ale także do druku, który jest podany na powierzchni. Ale ta powłoka nie trwa wiecznie. Tarcie zadrapania powłoki po trochu jak karty są obsługiwane tasuje. Ostatecznie się postrzępione krawędzie, a także powierzchnie rury miedziane zarysowanie przy druku.

Lakier nie ma karty wodoodporne, dzięki czemu rozlewając się pić na nich ostatecznie moczyć. Ani można prać go zdjąć resztki jedzenia pozostawione przez plątaniny palcami lub jakikolwiek inny brud, że gleby go.

kartki papieru, które nie są trwałe. Nie jest niczym niezwykłym dla graczy pozostawić zagnieceń lub znaków identyfikacyjnych na kartach. A może napięcie spektaklu czyni je nieświadomie uchwyt karty szczelnie pozostawiając zmarszczek i fałd. Gdy pojawiają się zmarszczki i fałdy, karty nie będzie nadawać się do gry. Zazwyczaj dealerzy kasyno zmienić pokłady nawet zanim karty stają się zniszczone.

Karty z tworzywa sztucznego, z drugiej strony, nie ma podobne zalety jak te papierowe. Karty te są bardzo błyszczące dzięki czemu można łatwo obsługiwać tak, jakby tam jest poduszka powietrzna pomiędzy kartami. A to powierzchnia nie zużywają się tak szybko jak kartach papierowych.