Hold Em Lesson

Trzymając em jest bardzo łatwy do gry, jeśli wiesz, jak go zagrać. Ale istnieje wiele różnych elementów, a wszystkie one są bardzo istotne, jeśli zmagasz się z, na pewno tak łatwo stracić, jeśli ich nie znam. Lekcja Hold Em omówione poniżej obejmie Zawieś zakłady em, który jest być może najbardziej istotną częścią Hold Em. Prawda jest taka, gdy postawisz dokładnie łatwiej jest zatriumfować i trzeba zrobić więcej gotówki. Ale gdy postawisz w niewłaściwy sposób, jest jak próba wiosłować wstecz przepływ. To jest naprawdę ciężko pracować, aby coś osiągnąć, ale jeśli spróbujesz ponownie i ponownie na pewno można to osiągnąć.

Pierwszy wierzchołek lekcji Hold Em jest pójść na konsystencji. Konieczne jest, aby postawić na stałe. Teraz myślisz, "Domyślałem powinna I losowych moich zakładów dlatego są zdziwiony." Jednak jest to trochę prawda, ale wydaje się być o wiele prostsze wskazać takie same, a losowych kart jesteś zakładów. W jakim czasie można założyć, że podobny wynik, ale z różnymi kartami, twoi przeciwnicy nie wiedzą, jakie karty masz stale powoływać.

Musisz mieć planowanych zakładów. Jest dużo łatwiej postawić poprawnie, gdy masz jasny plan na kwotę postawić. To znaczy, że pierwszeństwo na piaście złącza męskie rozdane Ciebie. Twoja strategia może być, aby odblokować z podnieś powtórzyć podnieść jeśli ktoś zrobić, ale w przypadku, gdy nazywają i można zauważyć na flopie, na pewno krotnie jeśli flop nie jest miłe dla Ciebie, lub w przypadku zakładu dokonaniu prostą lub draw do koloru, i podobnie jeśli ktoś ponownie podnosi następnie będziesz krotnie, ale w przypadku, gdy sprawdzają zauważysz kolej, a jeśli to kolej nie trafi musisz spasować. Jest to prawdziwy plan. Jeśli zastosujemy się, po prostu wygrać.

Powodem Bet. Zawsze trzeba zagrać dobrze. Miłym powodem jest to, że masz kilka świetnych kart.