Codziennym życiu zależeć Piątej Izby wedyjskiej astrologii

Codziennym życiu zależeć Piątej Izby wedyjskiej astrologii

Piąty Dom

Rajanka (znak władcy); Kara (podatków lub opłat); Buddhi (intelekt); Tanaya (dzieci); Putra (syn); jartara (brzucha); Smriti (prawo tradycyjny) poorvapunya (cnotliwy akt preciously Sone).

Piąty dom astrologii wedyjskiej jest dom potomstwa. To oznacza jedno, czy będzie mieć dzieci, czy nie. Benefic lub księżyc w piątym domu zwiększa siłę i liczbę potomstwa. Owocne znaki (rak-Kataki, Scorpio- vrischika i pisces- meena) na zakręcie 5 lub 11 dzieci obietnicy, jeśli inne zeznania również wspiera. Znaki jałowe (Aries- Mesha, Leo-Simha i Panna-Kanya) na guzków tych 5or domów 11th (11 dom jest 5-ty do 7, reprezentujący żonę) i panowie 5 lub 11 znaków nie są owocne, Księżyc nie w owocnej znaki, władca Lagna nie zajmujących owocnej znak i nie owocne planety w 5. lub 11. dom, są oznaki bez dzieci, piąty dom oznacza pierwszą koncepcję lub ciąży; siódmy przedstawia drugi; dziewiąty trzeci i tak on.The piąty dom przewodniczy przyjemność, przyjemność, społeczeństwo i skłonności społeczne. Zajmuje się upodobań artystycznych talentów i własności uzyskanych przez szczęścia żony lub biznesowego partnera. Rodzaj rekreacji, rozrywki, rozrywki, sportu, szczęścia, rodzaj rekreacji, rozrywki, rozrywki, sportu, romansu i podobnym zainteresowaniem, że odwołanie się do osoby oznaczamy tym domu. Wiąże się to z całego materiału i fizycznych przyjemności, radości i wszelkiego rodzaju rozrywki. , Wskazuje miejsca rozrywki.

Piąty dom astrologii wedyjskiej bycia domu trygon, wskazując 'poorva punya sthana "pokazuje, co chwalebne czyny można zrobić w poprzednim porodzie. To dotyczy także spraw spekulacyjnych i wszystkich spraw przedsiębiorstwa skłoniły przez naturę pragnienia. Wszystkie gry losowe, jak karty, krzyżówki, kości konia, akcje itp, loterii, gier hazardowych w romansach piątym house.The Native za stopień sukcesu lub niepowodzenia osiąga się w romansach, zaloty, zaloty i rozwiązłości, uzasadnione i nieślubnym atrakcją stosunek społeczny między płciami przed małżeństwem po małżeństwo się pod tym domu; również porwać, gwałt, a czego nie można powiedzieć do reprezentowania siedzibie fizycznych i magnetycznych atrakcji między przeciwległymi pytania sexes.In dotyczących spraw narodowych, 5.