Dokonywanie karty Pokemon

Pokemon karty gra jest jedną z najbardziej popularnych kart opartych bitwy dzisiaj gry. Ale ze względu na wysoki koszt oryginalnej gry karcianej, niektórzy uciekają się do dostosowywania i tworzenia własnej karty Pokemon w Internecie. Niektórzy nawet iść tak daleko, jak kserokopiarka karty i laminowania je zminimalizować koszty - doświadcza przynajmniej w zastępstwie dreszcz posiadania karty handlowych.

Co będę omawiać tu jednak są wskazówki dotyczące tworzenia zupełnie inny rodzaj "Pokemon Card". Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli jesteś zapalonym graczem w gry, czy naprawdę znaleźć sposoby, aby zebrać dla własnej talii kart gry pokemon oryginalna handlowym! Jeśli są jednak naprawdę zainteresowany na temat tworzenia własnej karty pokemon gry, należy sprawdzić następujące witryny, które oferują narzędzia personalizacji kart, co daje wolną rękę do edycji na własną rękę:

pokemoncardmaker.og

pokemon.marriland.com

Teraz, wracając, jaką Pokemon karty mówię?

Zamiast przypadkowo skopiowanie pracy kogoś innego, można zrobić swój własny pokemon tematyce karty, które można wysłać do swoich bliskich podczas specjalnych okazji! W ten sposób można udostępnić swoją Pokemon entuzjazm do innych ludzi też - z osobistym twórczym dotyku.

Istnieje wiele potworów kieszeni nawet od pierwszej odsłonie serii Pokemon anime. Jak historia postępuje, bardziej dodawane są do już obszernej dyżurów pokemons. Więc zanim zacząć naszą kartę Pokemon, to lepiej umieścić swój ulubiony pokemon na uwadze. Również byłoby potrzebne są następujące materiały:

Oslo papieru lub tektury (na tyle gruba, aby być złożone)

kolorowe papiery i papiery budowlanych

kredki, kredki, farby lub materiałów barwiących

akcesoria materialne swojego wyboru (wstążki, guziki, itp)

nożyczki

klej

Jeśli wybrałeś swoje pokemony można teraz zacząć karty: